Aktuality

Projekt roko 2018

21.11.2018

Apartmány Filipovice patří mezi ojedinělé stavby, a to nejen svou polohou, ale i architektonickým návrhem a kvalitou provedení. Tuto skutečnost ocenila nejen veřejnost, ale také odborná porota, která byla vybrána z řad architektů a realitních odborníků. Předání ocenění proběhlo na Realitním kongresu 2018 a projekt Apartmány Filipovice se tak stal ve všech třech kategoriích Realitním projektem roku 2018 v regionu Olomoucký kraj.

Reality Morava

7.11.2018

V novém vydání magazínu Reality Morava vychází krátká informace o projektu Nové Filipovice.

Výstavba byla zahájena

18.10.2018

Přinášíme Vám fotografie z aktuálně probíhající výstavby horských apartmánů Nové Filipovice. Předpokládaný termín dokončení výstavby je v listopadu 2019. Pokud Vás projekt zaujal a chtěli byste vlastnit jeden z apartmánů v jedinečné lokalitě v srdci Jeseníků, kontaktujte nás.

 

 

S potěšením oznamujeme, že vstupujeme na trh výstavby horských apartmánů

21.12.2017

S potěšením oznamujeme, že se nám po 6ti letém úspěšném fungování developingu výstavby bytových domů podařilo vstoupit do stále žádanějšího segmentu developingu horských apartmánů. Nová divize výstavby je obsazena nejen profesionály z oblasti stavebnictví a developingu, ale máme i najaté konzultanty cestovního ruchu nejen z ČR, kteří nám pomáhají s konceptem samotných bytových domů, aby byly nejen komfortní pro své majitele, ale měli i velmi zajímavé komerční využití ve formě rychlé návratnosti investice.

Prvním našim projektem bude výstavba 22 horských bytů přímo u 4sedačkové lanovky, v dynamicky se rozvíjejícím horském středisku Filipovice v Jeseníkách.