Aktuality

Výstavba byla zahájena

18.10.2018

Přinášíme Vám fotografie z aktuálně probíhající výstavby horských apartmánů Nové Filipovice. Předpokládaný termín dokončení výstavby je v listopadu 2019. Pokud Vás projekt zaujal a chtěli byste vlastnit jeden z apartmánů v jedinečné lokalitě v srdci Jeseníků, kontaktujte nás.

 

 

Speciální akce – předprodej horských apartmánů Filipovice se slevou 3% zahájen!

08.01.2018

Všem milovníkům celoročních sportů, hor a také zájemcům na vynikající investiční příležitost nabízíme možnost nákupu vlastního apartmánu v Jeseníkách, přímo u lanovky ve vyhlášeném horském středisku Filipovice, které se nachází jednu zastávku skibusem od lyžařského střediska Červenohorské sedlo. Unikátní poloha apartmánových domů v kombinaci s investičním zhodnocením přesahujícím 8 % p.a., řadí tuto nabídku k ojedinělým na trhu.

Pro první zájemce jsme navíc připravili atraktivní  slevovou akci 3 % na nákup bytů do 31.3.2018! Akce platí pouze na prvních 5 prodaných bytů.

Neváhejte a prostudujte si informace o projektu Apartmány Filipovice, který se na tomto místě již nebude opakovat.

 

S potěšením oznamujeme, že vstupujeme na trh výstavby horských apartmánů

21.12.2017

S potěšením oznamujeme, že se nám po 6ti letém úspěšném fungování developingu výstavby bytových domů podařilo vstoupit do stále žádanějšího segmentu developingu horských apartmánů. Nová divize výstavby je obsazena nejen profesionály z oblasti stavebnictví a developingu, ale máme i najaté konzultanty cestovního ruchu nejen z ČR, kteří nám pomáhají s konceptem samotných bytových domů, aby byly nejen komfortní pro své majitele, ale měli i velmi zajímavé komerční využití ve formě rychlé návratnosti investice.

Prvním našim projektem bude výstavba 22 horských bytů přímo u 4sedačkové lanovky, v dynamicky se rozvíjejícím horském středisku Filipovice v Jeseníkách.