Standardy

Apartmány Nové Filipovice

Apartmánové domy Filipovice nabízejí maximálně komfortní bydlení, které splňuje vysoké standardy kvality a bezpečnosti.

Celý dům je promyšlen do nejmenších detailů. Pro příjemně strávený večer mezi pitím vína v apartmánu a pobytem v sauně nemusíte opustit teplo apartmánového komplexu.

Na návrzích jednotlivých apartmánů se podíleli špičkoví bytoví designéři. Jejich práce se promítla do účelně navržených dispozic a moderních řešení koupelen.

 

Bytová jednotka:

Vstupní dveře do objektu:hliníkové prosklené s přerušeným tepelným mostem, s bezpečnostním kováním a izolačním bezpečnostním dvojitým sklem
Podlahy společných chodeb a schodišť:stěrka protiskluzná v barevném provedení, vstupní čistící zóna
Povrchy stěn společných chodeb a schodišť:sádrová omítka – barva bílá; obklad – mozaika skleněná
Zábradlí schodiště:ocelové prvky v bílé barvě, dřevěné madlo
Interiérové dveře společných prostor:CPL folie barevná, ocelová zárubeň lakovaná; označení dveří (sklep. kóje)
Osvětlení:přisazená svítidla
Domácí telefon, zvonky:elektronický vrátný s videotelefonem
Poštovní schránky:schránky ve vstupní hale
Zabezpečovací systémy:vstupní bezpečnostní dveře
Sklepní kóje:zděné
Místnost pro komunální odpad:před objektem
Místnost pro uložení kočárků:sklepní kóje
Ostatní společné místnosti:saunové centrum
Parkování:možnost volného parkování na vnějších parkovacích plochách
Přístupový chodník a příjezdové komunikace:dlažební kostky
Venkovní úpravy:venkovní travnatá plocha lučního charakteru s lokální zahradní úpravou

Stavební část

Počet podlaží:3 nadzemní podlaží, 1 podzemní podlaží
Základy:železobetonová základová deska a betonové pasy
Konstrukční systém:kombinace monolitického a zděného systému
Svislé konstrukce:vápenopískové tvárnice
Vodorovné konstrukce:monolitický železobetonový strop
Střecha:sedlová z modřínového alpského šindele
Fasáda:zavěšený fasádní dřevěný obklad (modřínový alpský šindel) s větranou mezerou + minerální vata, designové keramické nebo skleněné obklady
Schodiště:monolitické železobetonové
Podlahy:podlahy v obytných místnostech a komorách – třívrstvé lamelové dřevěné podlahy, v koupelnách a WC – keramická mozaika, v místě balkonů a lodžií – navržená jako terasa dřevěná, podlahy společných chodeb a schodišť – protiskluzná stěrka, ve sklepech – betonová podlaha s uzavíracím nátěrem
Izolace proti vodě:navržena izolace suterénu vodostavebním betonem
Izolace tepelné:minerální vata, EPS
Zámečnické prvky:ocelové, lakované v odstínu RAL
Klempířské prvky:okapnice pozink barva RAL
Vodovod:vodovodní přípojkou z vlastního vrtu
Kanalizace:navržen oddělený systém vnitřní kanalizace napojený do nově navržené ČOV
Vytápění a příprava teplé užitkové vody:zdrojem tepla je tepelné čerpadlo (země-voda;s vestavěným elektrokotlem); pro každou apartmánovou jednotku je uvažován samostatný rozvod topné vody s měřičem tepla; ohřev teplé užitkové vody je v každém bytu jednotlivě pomocí elektrického zásobníku na TUV.

Klientské změny

Běžné standardní provedení

V rámci běžného provedení standardního vybavení si každý klient může do stanoveného termínu vybrat z určené nabídky obkladů , dlažeb, podlahových krytin a vnitřních dveří od našich partnerů. Pokud klient do stanoveného termínu neprovede výběr materiálu a nepodepíše jeho specifikaci, bude výběr proveden společností DOMOPLAN.

Příplatkové nadstandardní provedení

V rámci příplatkového provedení si klient může vybrat ze široké nabídky nadstandardních tuzemských i zahraničních obkladů, dlažeb, zařizovacích sanitárních předmětů, podlahových krytin a vnitřních bytových dveří od našich partnerů. Za vybrané příplatkové provedení bude klientovi účtován příplatek odpovídající rozdílu ceny materiálu, náklady kompletace včetně expedice a ceny paušálních nákladů na projednání klientské změny. V případě složitějšího provedení pokládky obkladů a podlahových krytin nebo změn v montáži sanitárních předmětů může být v některých případech účtován příplatek za zvýšenou pracnost montáže a další požadované práce.

Společnost DOMOPLAN nabízí také realizaci individuálních úprav na přání klienta. Může se jednat o drobné individuální změny, jako např. dílčí změny příček, změny v rozvodech elektřiny, umístění vypínačů, zásuvek, těles ústředního topení, spojení dvou bytových jednotek v jeden velký prostorný, případně i dvoupatrový byt. Tyto změny je však třeba nejprve technicky posoudit, poté projektovat a následně se provede kalkulace ceny.

Každý druh klientské změny lze provést jen do určité fáze výstavby, proto jsou omezeny předem danými termíny. Z tohoto důvodu se klientům doporučuje sjednávat změny co nejdříve. U každého projektu se termíny pro nahlášení klientských změn liší a jsou definitivně určeny vždy v průběhu výstavby. Obecně však platí, že:

  1. klientské změny v rozsahu změn elektroinstalace v monolitických železobetonových konstrukcích je nutné nahlásit nejpozději 45 dní před zahájením betonáže stropu nad prvním nadzemním podlažím;
  2. klientské změny v rozsahu změn dispozic je nutné nahlásit nejpozději 45 dní před zahájením realizace zděných konstrukcí;
  3. klientské změny v rozsahu změn povrchů je nutné nahlásit nejpozději 60 dní před zahájením obkladů.

Po předložení Vaší představy o podobě klientské změny a úhradě poplatku za projednání klientské změny bude vypracována cenová kalkulace. Cena za provedení klientské změny je vždy stanovena individuálně v závislosti na doporučených maloobchodních cenách zboží od našich smluvních partnerů a cenách dalších souvisejících položek. Po obdržení cenové kalkulace se budete moci rozhodnout, zda klientskou změnu budete chtít realizovat. Změna se sjednává formou dodatku ke Smlouvě o budoucí smlouvě o převodu vlastnictví jednotky.

Klientská změna se provádí až po uhrazení celé její ceny dle dodatku. Společnost DOMOPLAN si vyhrazuje právo jakoukoliv změnu odmítnout


UPOZORNĚNÍ: Uvedené údaje a ilustrace mají pouze nezávazný informativní charakter a společnost DOMOPLAN si vyhrazuje právo na změny. Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.